Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

kontakt@korki-biologia.pl

+48 799 068 203

Logo serwisu.

Korepetycje Biol-Chem

Zmotywowany nauczyciel
= zadowolony uczeń

Korepetycje Biol-Chem

Opinie

Dodaj nowy wpis

Autor*

E-mail*

Treść*

Dzięki Panu Dawidowi zdałam wspaniałe maturę i dostałam się na wymarzone studia! Korepetytor bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, polecam !  

Alicja

31.10.2021

Szczerze mogę polecić korki z biologii u Pana Dawida, bez jego cierpliwości oraz profesjonalizmu nie pomarzyłbym nawet o zdobyciu wiedzy z zakresu biologii jaką teraz posiadam.

Maciek

31.08.2021

Profesjonalizm, ogromna wiedza, super podejście do ucznia i ogromna cierpliwość - to tylko wybrane cechy Pana Dawida. Serdecznie polecam.

Jan

30.10.2022

Przez całą swoją ścieżkę edukacji, nie spotkałem tak zaangażowanego nauczyciela, który swoją energią zaraża i motywuje do pracy. Polecam wszystkim!

Sergiusz

30.07.2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pan Dawid bardzo dobrze tłumaczy, atmosfera jest przyjazna, a zajęcia godne polecenia.  

Kinga

29.01.2022

Bardzo dobry nauczyciel. Polecam, indywidualne podejście do ucznia. Dobre metody nauczania.

Patryk

29.01.2022

Od roku uczęszczam na korepetycje grupowe i z całego serca polecam! Przez rok nauczyłem się bardzo dużo.

Maks

26.07.2023

Korepetytor godny polecenia, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pan Dawid wykazuje się dużą wiedzą, cierpliwością oraz pełnym profesjonalizmem. Gorąco polecam!  

Mateusz

25.03.2022

Dzięki korepetycjom z Panem Dawidem podniosłem widocznie swój poziom wiedzy. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze, naprawdę polecam!!

Artek

20.07.2021

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że dzięki Dawidowi biologia stała się ciekawym i przyjemnym przedmiotem. Wspaniała, zorganizowana i skuteczna współpraca pozwoliła efektywnie spędzić te parę miesięcy poszerzając wiedzę z zakresu biologii. Polecam! Zdecydowanie najlepszy nauczyciel!  

Krystian

18.09.2021

Zdecydowanie polecam. Materiał zrozumiale wytłumaczony.

Ania

18.06.2021

Od tego roku uczęszczam na zajęcia u Pana Dawida. Zdecydowałam się na zajęcia grupowe i nie żałuję. Intensywna praca w małej, ambitnej grupie dodatkowo motywuje do nauki, co przekłada się na efektywność nauczania. Polecam!

Sara

18.04.2023

Uczęszczam na zajęcia od tego roku. Jako nieśmiała osoba, na początku miałem obawy, czy zajęcia w niewielkiej grupie są odpowiednim rozwiązaniem dla mnie, ale bardzo szybko zmieniłem nastawienie. Współpraca z ambitnymi, młodymi osobami jest dodatkową motywacją do pracy. Olbrzymią zaletą zajęć są częste matury próbne organizowane przez Pana Dawida, co pozwala na obycie z arkuszem. Polecam!

Przemysław

16.02.2023

Świetne podejście do ucznia, miła atmosfera oraz ogromna wiedza i doświadczenie Pana Dawida to sposób na maturę z sukcesem!!! Polecam i dziękuję za super korki.  

Dominika

15.07.2022

Naprawdę bardzo polecam zajęcia z Panem Dawidem. Bardzo dobra i efektowna metoda nauczania. Nacisk kładziony głównie na zadania maturalne co jest ogromnym plusem. Jestem w 100% zadowolona z zajęć.  

Julita

15.05.2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Dawidem. Dobre podejście do ucznia oraz dobra i efektywna metoda nauczania.

Ania

14.12.2021

Super pomoc i profesjonalne podejście, polecam serdecznie każdemu!  

Adrian

14.11.2021

Polecam serdecznie tego korepetytora!

Robert

12.12.2022

Jestem bardzo zadowolony z realizowanych korepetycji, na które uczęszczam od roku. Nacisk na spotkaniach kładziony jest na rozwiązywanie zadań maturalnych, z czego jestem bardzo zadowolony.

Michał

12.11.2021

Dzięki zajęciom z Panem Dawidem, zobaczyłam, że biologia wcale nie jest tak skomplikowana, jak przedstawiają to podręczniki, czy inni nauczyciele w szkole. Pan Dawid umiał wszystko prosto i logicznie wyjaśnić. W dodatku jest bardzo cierpliwy, obowiązkowy i zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!  

Natalia

12.05.2022

Polecam tego korepetytora, doskonały sposób przekazania wiedzy oraz cierpliwość na zajęciach.

Kamil

12.01.2023

Pan Dawid przyczynił się do zrealizowania mojego marzenia, którym było dostanie się na studia medyczne. Polecam każdemu zajęcia z Panem Dawidem, który w czasie zajęć zawsze wykazywał się olbrzymim przygotowaniem merytorycznym, jak również dużą serdecznością oraz cierpliwością. Polecam!

Daniel

11.07.2022

Przez zdalne nauczanie miałam spore zaległości w materiale. Postanowiłam uczęszczać na korki do Pana Dawida i to była słuszna decyzja. Z materiałem jestem już na bieżąco. Klasówki z łatwością piszę na oceny dobre oraz bardzo dobre. I co najważniejsze próbne zadania maturalne nie sprawiają mi już większych trudności.

Agnieszka

11.05.2021

Podobnie jak przedmówca polecam zajęcia grupowe. Wzajemna wymiana informacji oraz wiedzy doskonale wpływa na przygotowanie do matury. Polecam!

Magda

11.01.2023

Korepetycje z Panem Dawidem przynoszą widoczne efekty. U mnie sprawiają, że z łatwością rozwiązuję wszelkie sprawdziany oraz zadania maturalne. Spotkania są urozmaicane materiałami z wielu źródeł. Zakres do matury rozszerzonej świetnie tłumaczony na zajęciach.

Sara

09.09.2021

Po około czteromiesięcznej współpracy z Panem Dawidem mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony sposobem prowadzenia zajęć z chemii, wiedzą i kompetentnością korepetytora. Do tej pory chemia sprawiała mi wiele kłopotów, jednakże teraz z powodzeniem rozwiązuję zadania maturalne.  

Marek

08.02.2024

Kurs maturalny z Panem Dawidem to najlepsze przygotowanie do matury z biologii. Dzięki temu nauczyłam się pisać odpowiedzi "pod klucz". Gorąco polecam!

Ala

07.12.2022

Serdecznie polecam zajęcia grupowe z Panem Dawidem. To były dwa lata intensywnej pracy w ambitnej grupie, gdzie każdy służył sobie pomocą. Świetna atmosfera i wysoki poziom merytoryczny każdych zajęć. Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Dawid

06.01.2023

Dzięki Panu Dawidowi dostałam się na wymarzone studia medyczne. Serdecznie polecam każdemu!  

Agnieszka

04.07.2022

Z całego serca polecam Pana Dawida jako korepetytora chemii. Przez dwa lata mojej nauki u niego, znacznie poprawiłem swoje zrozumienie i wyniki. Jest niezwykle profesjonalny, cierpliwy i potrafi doskonale tłumaczyć trudne zagadnienia. Jego pasja do chemii i zaangażowanie naprawdę motywują. Dzięki jego pomocy, osiągnąłem swoje cele edukacyjne i jestem bardzo zadowolony.

Przemysław

04.06.2024

Bardzo dobre podejście do ucznia i wyrozumiałość Pana Dawida pozwala na bardzo szybkie opanowanie wiedzy. Polecam serdecznie!

Sandra

01.12.2022

Na zajęcia uczęszczam już drugi rok i od samego początku współpraca z Panem Dawidem układa się wzorowo. Na zajęciach nacisk położony jest na rozwiązywanie zadań maturalnych co zdecydowanie poprawia moją naukową pewność siebie. Serdecznie polecam

Magdalena

01.09.2021

Opinie

Skuteczność i efektywność prowadzonych korepetycji potwierdzone wysokimi wynikami oraz osiągnięciami.

Korepetycje
Biol-Chem

Do góry

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Logo serwisu.

Korepetycje Biol-Chem